____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

13/11/2012

still alive ...


Strandvägen from Djurgården  - widok na Strandvägen od strony Djurgården 

Hej! Or God kväll! I know that I messed up again but I have an explanation  Studies, Swedish course and planning trip to Norway. It takes a lot of time! I promise new post from Stockholm in this week! 
I see that there are new faces here - Välkommen! Thank you that you still browse it! 

Witam! A raczej God kväll! wiem, że znow zawiodłem z publikowaniem postów. Studia, zajęcia ze szwedzkiego i planowanie kolejnej podróży do Skandynawii zabierają masę czasu.

Kolejny post ze Sztokholmu w tym tygodniu, tym czasem zostawiam was ze zdjęciem  zrobionym podczas jednego z niewielu pięknych i ciepłych wieczorów w mieście - super miejsce na lunch : mały zestaw, ciepły sweter ( od wody cholernie wiało!), okulary i dobra książka - z powodzeniem można siedzieć tak całą niedzielę :) 

Widzę, że na blogu pojawiło się kilka nowych osób - dzięki! 

10 comments:

 1. Replies
  1. Ekonomia! :D Matma mnie przeraża, ale oby do lutego! ;)

   Delete
  2. co zdawales na maturze?

   Delete
  3. Jedynie Wos, w tym roku dodaję do tego Angielski, matmę i geografię! :)

   Delete
  4. i co pozniej? Jakies konkretne plany? :)

   Delete
  5. Wyjazd na upragnione studia daleko poza granice RP :)

   Delete
 2. masz rodzine w Skandynawii,ze tak czesto tam wyjezdzasz?

  ReplyDelete
  Replies
  1. A czy trzeba mieć rodzinę aby często podróżować do Skandynawii? :) Wbrew pozorom Szwecja nie jest aż tak droga jak się wydaje ( mówimy tu o podstawowym życiu, bez szaleństw). Istnieje couchsurfing itp, także można przeżyć. Ale odpowiadając na twoje pytanie, nie, nie posiadam rodziny w Skandynawii, jedynie przyjaciół :)

   Delete