____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

18/12/2012

7 days to the Christmas eve. -3. kalt
by Michal

Christmas time! Pomimo systematycznego bombardowania przez media świątecznymi reklamami nadal nie czuję, że za tydzień o tej porze będę dawno po corocznej pogadance z moim kotem :) W tym roku,  wczuwam się w klimat stopniowo co pozwoli celebrować ten wyjątkowy w roku okres na 100%. Aby wczuć się w klimat prze, a także post świąteczny postanowiłem publikować nowe posty.

Zaczynamy : tematem przewodnim tegorocznych świąt będzie Skandynawia. Internet został przekopany w celu znalezienia porad, zdjęć itp. W tym tygodniu zabieram się również za tradycyjny szwedzki grzaniec - zobaczymy na ile przydała się zn ajomość szwedzkiego.
A u was jakie tradycje świąteczne zagościły na dobre?

Christmas time - I still don't feel it :< It's kinda sad - one week left to the Christmas Eve and I still don't want to cook or wrap gifts :< But - this period of the year is a magic time so I've decided to change something. This time in our home Christmas theme is Scandinavia so I will make traditional Christmas mulled wine, Christmas tree decor or traditional Swedish meals - everything has to be perfect! I will make a new posts to show you how Christmas is celebrated in my home :)
Maybe you have unique Christmas customs?

Hohoho - Merry Christmas people!

sigur rós - Samskeyti

No comments:

Post a Comment