____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

03/09/2012

1.4 molnigtJeans - H&M
Tank top - H&M
Desert boots- ACNE
Jeans shirt - Vintage
Sunglasses - Vintage

Po I - znów dałem plamę. Miałem robić selekcję materiału i wklejać zaległe posty, ale prawdę mówiąc, utknąłem w relacji ze Sztokholmu, przede mną relacja z kolejnej podróży, a tu jeszcze stroje itd. Niestety, ale bardzo często brakuje mi weny na napisanie czegokolwiek i to jest główny powód braku postów za co bardzo przepraszam.

Po II - strój ze spaceru, nowy nabytek prosto ze Skandynawii. Wygodne, już teraz wiem co moja siostra  miała na myśli  mówiąc o tym, że marka butów często przekłada się na wygodę. :)

First - I know, I promised that I will post often about "past things" but the thing is  - very often I have a big black hole in my mind instead of shiny new post :/

Secondly - my last daily outfit and new 'gift' from Scandinavia! Very comfortable. My sister said once that brand of shoes is strictly linked to comfort of wearing them, and you know what? She has right! 
Peace!7 comments:

 1. Hello boy !

  I have see your looks in Lookbook and I love your style. And i say : NICE HAIRCUT.

  Bye
  My blog : http://lou-et-ses-extravagances.blogspot.fr/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks but nice haircut? It's haircut after 3h walk! I look like a mess :) anyway thanks for positive feedback :) It means a lot :)

   Delete
 2. hmmm
  tytuł brzmi jakby znajomo..
  ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Wiem, wiem :) Przepraszam, że się zasugerowałem, ale twój blog wpisuje się w 100% w moją estetykę :) Co tu dużo mówić - uwielbiam go! A naśladownictwo to najszczersza forma pochlebstwa :)

   Pozdrawiam!

   Delete
  2. alez nie mam tego zupełnie za złe,
   prognoza pogody z resztą zawsze przydatna ;)

   Delete